Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

mcs lefta mcs 01a msc 02a mcs 03a mcs 04mcs right

Imprezy firmowe

Integracja jest fundamentem każdej Firmy, która chce stworzyć zgrany oraz sprawnie działający zespół pracowniczy. Warto, więc powierzyć tę rolę profesjonalistom.
PTR Andargo to zespół ludzi z doświadczeniem i pasją, którzy wykorzystują swoje umiejętności w twórczy i kreatywny sposób. Nasza Firma, to bezpieczeństwo, ale także dobra zabawa i niezapomniana atmosfera.

W swojej ofercie posiadamy imprezy trwające od jednego dnia, do nawet tygodniowych wyjazdów. Konferencje szkoleniowe, imprezy plenerowe (rekreacyjne i sportowe), a także spływy kajakowe, pikniki rodzinne oraz wyjazdy na połów dorsza na Morzu Bałtyckim. Możemy również zaproponować scenariusze tematyczne tj. survival czy extreme. Zwieńczeniem całego dnia integracji może być kolacja z pieczonym dzikiem ( są wśród nas również myśliwi).
Mamy szereg zadowolonych, wciąż powracających do nas klientów. Zorganizowaliśmy min: integrację dla służb mundurowych, związków zawodowych śląskich kopalni, szkół i uczelni wyższych, a także spływy dla dzieci niepełnosprawnych i prywatnych firm.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, koszt imprezy uzależniony jest od ilości atrakcji, czasu trwania oraz środków przeznaczonych na integrację.

Wystawiamy faktury Vat

 


Jesteś zainteresowany ofertą, napisz do Nas.
Służymy radą i profesjonalizmem.

Zapraszamy

Miłosz Witkowski:

Ewelina Witkowska:

+48 609 732 333

+48 609 355 460

 

Przedsiębiorstwo Turystyczno-Rekreacyjne
ANDARGO Miłosz Witkowski
ul. Kolejowa 7/1/6
44-120 Pyskowice